Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Stupcat Egjeli 2017 - Episodi 1
Stupcat Egjeli 2017 - Episodi 1

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 48:16
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Stupcat Egjeli 2017 - Episodi 1

 • E publikuar: Para 3 vitesh
 • 760,132 shikime
 • 0 shikues
 • 4
 • 4
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Seriali Egjeli eshte nje nga serialet me te shikuara nga shqiptaret ane e mbane botes. Ky eshte episodi i pare, dhe ju presin shume episoda tjere. Shpresojme qe ju pelqen ky episod, dhe te pritni te tjerat. Me dashuri, Stupcat.

Kategoritë


69 komente


0/500