Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Beni

5 episode | 579,900 shikime

Njoftohuni me Benin, një njeri shumë të veçantë, por shumë të çuditshëm.

Beni është një mini-serial, i prodhuar nga GjirafaStudios dhe i inspiruar nga Mr. Bean.
Është i pafajshëm, zemërmirë dhe ndonjëherë i pafat. Aventurat e tij janë të komplikuara dhe plot humor.
 

Shfaq më shumë
Alternate Text
Të gjitha videot
  • Të gjitha videot
  • Beni
  • Për shfaqjen
Renditja
Të fundit
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat