Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Si të raportosh nën presionin e dajakut? - Gazetarët kosovarë e përjetojnë çdo ditë këtë sfidë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Si të raportosh nën presionin e dajakut? - Gazetarët kosovarë e përjetojnë çdo ditë këtë sfidë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:37
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Si të raportosh nën presionin e dajakut? - Gazetarët kosovarë e përjetojnë çdo ditë këtë sfidë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 234 shikime
 • 234 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

SFIDA KRYESORE E GAZETARËVE KOSOVARË: RAPORTIMI NËN KËRCËNIMIN E DAJAKUT Lexo: https://goo.gl/rVdp6g

Kategoritë


0 komente