Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Si të raportosh nën presionin e dajakut? - Gazetarët kosovarë e përjetojnë çdo ditë këtë sfidë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Si të raportosh nën presionin e dajakut? - Gazetarët kosovarë e përjetojnë çdo ditë këtë sfidë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:37
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Si të raportosh nën presionin e dajakut? - Gazetarët kosovarë e përjetojnë çdo ditë këtë sfidë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 248 shikime
 • 248 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

SFIDA KRYESORE E GAZETARËVE KOSOVARË: RAPORTIMI NËN KËRCËNIMIN E DAJAKUT Lexo: https://goo.gl/rVdp6g

Kategoritë


0 komente