Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Shënohet Dita Ndërkombëtare e Monumenteve dhe Lokaliteteve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shënohet Dita Ndërkombëtare e Monumenteve dhe Lokaliteteve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:34
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shënohet Dita Ndërkombëtare e Monumenteve dhe Lokaliteteve

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 26 shikime
 • 26 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Harta Arkeologjike e Kosovës” vëllimi i tretë, “Trashëgimia Arkeologjike e Komunës së Istogut” dhe “Trashëgimia Arkeologjike e Komunës së Skenderajt”, janë botimet e Institutit Arkeologjik të Kosovës që u promovuan sot me rastin e Ditës Ndërkombëtare të Monumenteve dhe Lokaliteteve.

Kategoritë


0 komente