Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Shikoni momentin kur Haradinaj nuk e lejon të flas ministrin e tij të brendshëm
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shikoni momentin kur Haradinaj nuk e lejon të flas ministrin e tij të brendshëm

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:55
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shikoni momentin kur Haradinaj nuk e lejon të flas ministrin e tij të brendshëm

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 208 shikime
 • 208 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shikoni momentin kur Haradinaj nuk e lejon të flas ministrin e tij të brendshëm

Kategoritë


0 komente