Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Shkëlzen Doli duke u bërë gati në ‘Fadil Vokrri’, për ta interpretuar himnin
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shkëlzen Doli duke u bërë gati në ‘Fadil Vokrri’, për ta interpretuar himnin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:39
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shkëlzen Doli duke u bërë gati në ‘Fadil Vokrri’, për ta interpretuar himnin

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 437 shikime
 • 437 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente