Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Nxënësit në “Abdullah Shabani” rrezikohen nga shembja e shkollës që u dogj gjatë luftës
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Nxënësit në “Abdullah Shabani” rrezikohen nga shembja e shkollës që u dogj gjatë luftës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Nxënësit në “Abdullah Shabani” rrezikohen nga shembja e shkollës që u dogj gjatë luftës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,023 shikime
 • 1,023 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nxënësit në “Abdullah Shabani” rrezikohen nga shembja e shkollës që u dogj gjatë luftës

Kategoritë


0 komente