Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Shoferit s’i pritet në rrugën e bllokuar nga aksidenti, kalon rrezikshëm në kahun tjetër
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shoferit s’i pritet në rrugën e bllokuar nga aksidenti, kalon rrezikshëm në kahun tjetër

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:02
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shoferit s’i pritet në rrugën e bllokuar nga aksidenti, kalon rrezikshëm në kahun tjetër

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 1,492 shikime
 • 1,492 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente