Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Shoqëria Lëvizja: Duam ta ndërtojmë shtëpinë e LPK-së
Shoqëria Lëvizja: Duam ta ndërtojmë shtëpinë e LPK-së

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shoqëria Lëvizja: Duam ta ndërtojmë shtëpinë e LPK-së

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 35 shikime
 • 35 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shoqëria “Lëvizja”, ka njoftuar se detyra më e rëndësishme e saj mbetet ndërtimi i shtëpisë së Lëvizjes Popullore të Kosovës, e cila do të ketë pjesën e ambienteve për punë dhe aktivitete, dhe pjesën muzeale.

Kategoritë


0 komente


0/500