Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Shpend Ahmeti betohet me himn të Kosovës para flamurit të Shqipërisë
Shpend Ahmeti betohet me himn të Kosovës para flamurit të Shqipërisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shpend Ahmeti betohet me himn të Kosovës para flamurit të Shqipërisë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 609 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Shpend Ahmeti dhe 51 asamblistë të Komunës së Prishtinës

Kategoritë


0 komente


0/500