Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
​Shpend Ahmeti kërkon t’i jepet krahë Prishtinës
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Shpend Ahmeti kërkon t’i jepet krahë Prishtinës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:40
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Shpend Ahmeti kërkon t’i jepet krahë Prishtinës

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 39 shikime
 • 39 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti nën sloganin “Jepi Krahë Prishtinës”, ka shpalosur 10 fushat dhe 100 prioritet e planit të tij qeverisës për katër vitet e ardhshme për kryeqytetin.

Kategoritë


0 komente