Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Shpendi qe permendet ne Kur'an shihet edhe ne Kosove!
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shpendi qe permendet ne Kur'an shihet edhe ne Kosove!

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:35
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shpendi qe permendet ne Kur'an shihet edhe ne Kosove!

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 117 shikime
 • 117 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Qysh nga koha e Sylejmanit alejhi selam eshte permendrur ne Kur'an si shpend informator i Sylejmanit. Po i njejti shpend eshte pare edhe ne komunen e Kamenices.

Kategoritë


0 komente