Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Shpërblimet për 05.11.2019 e marte - Tap n'All
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shpërblimet për 05.11.2019 e marte - Tap n'All

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shpërblimet për 05.11.2019 e marte - Tap n'All

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 5,102 shikime
 • 5,102 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shperblimet për Tap n'All këtë të martë me datën 05.11.2019

Duke filluar nga ora 19:00.

Shpërblimet që dhurohen:
🥇 Xiaomi Mi 8 Lite, 64GB
🥈 Kamerë Fujifilm Instax Mini 9
🏅 Çantë dhe Maus Wireless Acer


Moderatore: Jonida Vokshi
Prodhim i GjirafaStudios

Kategoritë


0 komente