Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Shpërblimet për 06.11.2019 e merkurë - Tap n'Shije
Shpërblimet për 06.11.2019 e merkurë - Tap n'Shije

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shpërblimet për 06.11.2019 e merkurë - Tap n'Shije

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 5,007 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shperblimet për Tap n'Shije këtë të merkurë me datën 06.11.2019

Duke filluar nga ora 19:00.

Shpërblimet që dhurohen:
🥇 Mini Shporet ISKRA
🥈 Set për kuzhinë Concept
🏅 Kolltuk me ajër


Moderatore: Arta Nitaj
Prodhim i GjirafaStudios

Kategoritë


1 koment


0/500