Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Shpërblimet për Tap n'Shije - 11.03.2020, e mërkurë
Shpërblimet për Tap n'Shije - 11.03.2020, e mërkurë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:23
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shpërblimet për Tap n'Shije - 11.03.2020, e mërkurë

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 1,223 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Shpërblimet për Tap n'Shije të mërkurën, datë 11.03.2020

Duke filluar nga ora 19:00.

Shpërblimet që dhurohen:
🥇 Telefon Xiaomi Redmi 8
🥈 Figaro Remington
🥉 Xhup Adidas

Moderatore: Adriana Matoshi
Prodhim i gjirafaStudios

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

17 komente


0/500