Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Shpërblimet për Tap n'Shije ora 21:00 - 31.12.2019, e martë
Shpërblimet për Tap n'Shije ora 21:00 - 31.12.2019, e martë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:30
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shpërblimet për Tap n'Shije ora 21:00 - 31.12.2019, e martë

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 66,865 shikime
 • 0 shikues
 • 2
 • 2
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

SUPER shpërblimet për Tap n'Shije të martën, datë 31.12.2019!

Duke filluar nga ora 21:00.

Shpërblimet që dhurohen:
🥇 Apple MacBook Air 13
🥈 Televizor Samsung 55"
🥉 Çizme Adidas

🏅 Parfum Yves Saint Laurent Libre

5️⃣,6️⃣,7️⃣,8️⃣,9️⃣,🔟 Kupon 20 Euro në gjirafaMall

 

Moderatore: Adriana Matoshi
Prodhim i gjirafaStudios

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

3 komente


0/500