Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Shqipëria ka Odë të përbashkët me Serbinë por jo me Kosovën, Rama – ministrave: Kosova prioritet
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shqipëria ka Odë të përbashkët me Serbinë por jo me Kosovën, Rama – ministrave: Kosova prioritet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:31
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shqipëria ka Odë të përbashkët me Serbinë por jo me Kosovën, Rama – ministrave: Kosova prioritet

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 300 shikime
 • 300 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shqipëria ka Odë të përbashkët me Serbinë por jo me Kosovën, Rama – ministrave: Kosova prioritet

Kategoritë


0 komente