Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Shqiponja ne parkun Zvicran
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shqiponja ne parkun Zvicran

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:34
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shqiponja ne parkun Zvicran

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 244 shikime
 • 244 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në një parkë pranë shtëpijav në Birr të Zvicëres nuk dihet pran një shtëpie të ndonjë Shqiptari apo nacionaliteti tjetër është punuar një Shqiponjë në natyrën me bari.

Kategoritë


0 komente