Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Shqiponja ne parkun Zvicran
Shqiponja ne parkun Zvicran

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:34
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shqiponja ne parkun Zvicran

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 254 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në një parkë pranë shtëpijav në Birr të Zvicëres nuk dihet pran një shtëpie të ndonjë Shqiptari apo nacionaliteti tjetër është punuar një Shqiponjë në natyrën me bari.

Kategoritë


0 komente


0/500