Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Shqiptari që i bleu 34 mijë franga vetëm tabelat e makinës së tij
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shqiptari që i bleu 34 mijë franga vetëm tabelat e makinës së tij

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shqiptari që i bleu 34 mijë franga vetëm tabelat e makinës së tij

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 12,560 shikime
 • 12,560 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shqiptari që i bleu 34 mijë franga vetëm tabelat e makinës së tij

Kategoritë


0 komente