Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Shtyhet për muajin shkurt seanca gjyqësore ndaj Lushtakut për ikje nga QKUK-ja
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shtyhet për muajin shkurt seanca gjyqësore ndaj Lushtakut për ikje nga QKUK-ja

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:55
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shtyhet për muajin shkurt seanca gjyqësore ndaj Lushtakut për ikje nga QKUK-ja

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 143 shikime
 • 143 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shtyhet për muajin shkurt seanca gjyqësore ndaj Lushtakut për ikje nga QKUK-ja

Kategoritë


0 komente