Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Shumica nuk tregon nëse ka arritur të sigurojë votat për seancën e së martës për demarkacionin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shumica nuk tregon nëse ka arritur të sigurojë votat për seancën e së martës për demarkacionin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shumica nuk tregon nëse ka arritur të sigurojë votat për seancën e së martës për demarkacionin

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 81 shikime
 • 81 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shumica nuk tregon nëse ka arritur të sigurojë votat për seancën e së martës për demarkacionin

Kategoritë


0 komente