Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
“Si jam martu, mas dy jave ka fillu dhuna” – gruaja kosovare rrëfen për momentin se si burri deshi t’a vriste
“Si jam martu, mas dy jave ka fillu dhuna” – gruaja kosovare rrëfen për momentin se si burri deshi t’a vriste

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 10:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Si jam martu, mas dy jave ka fillu dhuna” – gruaja kosovare rrëfen për momentin se si burri deshi t’a vriste

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 5,482 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente


0/500