Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Si te sigurojme llogarine online
Si te sigurojme llogarine online

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 12:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Si te sigurojme llogarine online

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 269 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Siguria e llogarisë online është e domosdoshme. Teknikat e avancuara të thyerjes së fjalëkalimeve nga hakerët na kanë bërë që ne të kujdesemi më tepër për sigurinë e llogarive tona online. Verifikimi me 2 faktorë është një zgjidhje ideale për llogarine tone. Në këtë video kemi sqaruar në detaje se çka është dhe si të konfigurojmë verifikimin me dy hapa (Two-step verification - 2SV) apo authentikim me 2 faktorë (two-factor authentication - 2FA) për dy llogari online (Hotmail dhe Gmail), mirëpo nga kjo ju mund të mësoni si të konfiguroni sigurine edhe per llogari në domain të tjerë. Regjistrohu në kanalin tonë në YouTube http://bit.ly/milingonaSUB Na vizitoni në: https://www.youtube.com/milingona https://www.facebook.com/milingona.al https://www.twitter.com/milingona_al https://www.instagram.com/milingona_al https://plus.google.com/+milingona Milingona Shqip iu ofron trajnime praktike nga sfera të ndryshme të Teknologjisë Informative.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente


0/500