Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Si u përplas Pacolli me qytetarë te 'Rrethi'
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Si u përplas Pacolli me qytetarë te 'Rrethi'

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Si u përplas Pacolli me qytetarë te 'Rrethi'

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 2,090 shikime
 • 2,090 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nënkryetari i komunës së Prishtinës Selim Pacolli nuk është prit aspak mirë nga qytetarët të ‘Rrethi’ në Prishtinë derisa po pritej të vendosej flamuri shtetëror i Kosovës.

Kategoritë


0 komente