Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Sigal Prishtina gati për debutimin historik në Ligën e Kampionëve, premtojnë më të mirën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Sigal Prishtina gati për debutimin historik në Ligën e Kampionëve, premtojnë më të mirën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:54
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sigal Prishtina gati për debutimin historik në Ligën e Kampionëve, premtojnë më të mirën

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 13 shikime
 • 13 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

KB Sigal Prishtina nesër bën debutimin historik në Ligën e Kampionëve.

Kategoritë


0 komente