Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Sikur në vitin 2010 PDK-ja, akuzohet nga kandidati i saj për vjedhje e blerje votash
Sikur në vitin 2010 PDK-ja, akuzohet nga kandidati i saj për vjedhje e blerje votash

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sikur në vitin 2010 PDK-ja, akuzohet nga kandidati i saj për vjedhje e blerje votash

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 991 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sikur në vitin 2010 PDK-ja, akuzohet nga kandidati i saj për vjedhje e blerje votash

 Dokumentarin e plotë e gjeni këtu: https://bit.ly/2J9BQAJ

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente


0/500