Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Sipas Shllakut, termocentrali mund të ndërtohet në Rrafshin e Dukagjinit
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Sipas Shllakut, termocentrali mund të ndërtohet në Rrafshin e Dukagjinit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:43
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sipas Shllakut, termocentrali mund të ndërtohet në Rrafshin e Dukagjinit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 315 shikime
 • 315 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sipas Shllakut, termocentrali mund të ndërtohet në Rrafshin e Dukagjinit

Kategoritë


0 komente