Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Gjendja në veri e qetë, me prani të shtuar të forcave të armatosura
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gjendja në veri e qetë, me prani të shtuar të forcave të armatosura

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:57
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
  • Titrat

  • Kualiteti

    Auto HD
  • Titrat
  • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gjendja në veri e qetë, me prani të shtuar të forcave të armatosura

  • E publikuar: Para 1 viti
  • 423 shikime
  • 423 shikime
  • 0 shikues
  • 0
  • 0
  • Ruaje
  • Shpërndaje
  • Ruaje

Për videon

Gjendja në veri e qetë, me prani të shtuar të forcave të armatosura

Kategoritë


0 komente