Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Situatë e qetë në Mitrovicë, policia kërkon të mbahet gjendja nën kontroll
Situatë e qetë në Mitrovicë, policia kërkon të mbahet gjendja nën kontroll

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Situatë e qetë në Mitrovicë, policia kërkon të mbahet gjendja nën kontroll

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 112 shikime
 • 112 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nehat Thaqi, drejtor i rajonit për jugun e Mitrovicës, ka thënë për KosovaPress se situata është e qetë dhe çfarëdo që të ndodhë policia është në gjendje ta mbajë këtë situatë nën kontroll.

Kategoritë


0 komente


0/500