Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Liki ft. Lumi B - Power
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Liki ft. Lumi B - Power

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:19
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Liki ft. Lumi B - Power

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 468,540 shikime
 • 468,540 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Videoklipi zyrtar i këngës "Power" nga Liki dhe Lumi B. Për më shumë, shihni Egjeli - Episodi 51, vetëm në gjirafaVideo!

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

35 komente