Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Skeqi Dulla dhe Toni
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Skeqi Dulla dhe Toni

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 12:40
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Skeqi Dulla dhe Toni

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 106,620 shikime
 • 106,620 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Skeqi Dulla dhe Toni

Kategoritë


5 komente