Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Spektakli i Thaçit me nënshkrimin e ligjeve për FSK-në, pas ceremonisë te familja Rugova
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Spektakli i Thaçit me nënshkrimin e ligjeve për FSK-në, pas ceremonisë te familja Rugova

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Spektakli i Thaçit me nënshkrimin e ligjeve për FSK-në, pas ceremonisë te familja Rugova

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 410 shikime
 • 410 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente