Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Spitali Amerikan kujdeset për shëndetin e 8 mijë e 500 policëve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Spitali Amerikan kujdeset për shëndetin e 8 mijë e 500 policëve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:39
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Spitali Amerikan kujdeset për shëndetin e 8 mijë e 500 policëve

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 38 shikime
 • 38 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Spitali Amerikan dhe Sindikata e Policisë së Kosovës kanë arrit sot një marrëveshje për shërbime shëndetësore për 8 mijë e 500 zyrtarë policorë, prej tyre edhe shërbyes civil në administratën e policisë.

Kategoritë


0 komente