Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Spitali Amerikan nis bashkëpunimin me spitalin grek Genesis Athens
Spitali Amerikan nis bashkëpunimin me spitalin grek Genesis Athens

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:57
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Spitali Amerikan nis bashkëpunimin me spitalin grek Genesis Athens

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 45 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Spitali Amerikan në Kosovë ka nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi në fushën e infertilitetit me spitalin grek Genesis Athens, e cila do të ndihmojë të gjithë obstetrit në Kosovë që të fitojnë eksperienca të reja në fushën e infertilitetit.

Kategoritë


0 komente


0/500