Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Star Wars Jedi: Fallen Order GameON Review - A është kjo mrekullia e Respawn?
Star Wars Jedi: Fallen Order GameON Review - A është kjo mrekullia e Respawn?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 14:12
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Star Wars Jedi: Fallen Order GameON Review - A është kjo mrekullia e Respawn?

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 178 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pas disa lojërave mediokër në serinë Star Wars, a kanë bërë EA dhe Respawn një punë të mirë me Star Wars Jedi: Fallen Order?

Zbulojeni në review-n e GameON Albania! Star Wars Jedi: Fallen Order mund të luhet në PC, PlayStation 4 dhe Xbox One.

Kjo review është mundësuar nga Gjirafa50. Për ta blerë lojën online vizitoni links më poshtë:

Shqipëri
PS4 - http://bit.ly/gal-swjps4
Xbox ONE - http://bit.ly/gal-swjxb
PC - http://bit.ly/gal-swjpc

Kosovë
PS4 - http://bit.ly/gks-swjps4
Xbox ONE - http://bit.ly/gks-swjxb
PC - http://bit.ly/gks-swjpc

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente


0/500