Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Studentët e FSHMN-së po e ndiejnë veten të shkelur në raport me kolegët nga Edukimi
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Studentët e FSHMN-së po e ndiejnë veten të shkelur në raport me kolegët nga Edukimi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Studentët e FSHMN-së po e ndiejnë veten të shkelur në raport me kolegët nga Edukimi

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 38 shikime
 • 38 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Studentët e fakultetit të Shkencave Matematiko-Natyrore përmes peticionit po kërkojnë ndryshimin e udhëzimit administrativ i cili studentëve të Fakultetit të Edukimit të degëve të njëjta iu jep përparësi për punësim në institucionet arsimore.

Kategoritë


0 komente