Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Studentët paralajmërojnë padi kundër rektorit Dema
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Studentët paralajmërojnë padi kundër rektorit Dema

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:44
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Studentët paralajmërojnë padi kundër rektorit Dema

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 59 shikime
 • 59 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Policia e Kosovës ka arrestuar kreun e Demokracisë Studentore Mexhid Ramusën gjatë një proteste të mbajtur në hapësirat e rektoratit të UP-së, me kërkesën për shkarkimin e rektorit Marjan Dema dhe disa zyrtarëve tjerë, të cilët akuzohen nga studentët se janë pjesë e dallavereve që sipas tyre po ndodhin në këtë institucion arsimor.

Kategoritë


0 komente