Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Studentët shqiptarë në Maqedoni "përdhosin" himnin kombëtar shqiptar
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Studentët shqiptarë në Maqedoni "përdhosin" himnin kombëtar shqiptar

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Studentët shqiptarë në Maqedoni "përdhosin" himnin kombëtar shqiptar

 • E publikuar: Para 3 javëve
 • 435 shikime
 • 435 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Studentët shqiptarë në Maqedoni "përdhosin" himnin kombëtar shqiptar

Kategoritë0 komente