Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Stupcat Egjeli 2017 - Episodi 31
Stupcat Egjeli 2017 - Episodi 31

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 36:22
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Stupcat Egjeli 2017 - Episodi 31

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 451,706 shikime
 • 451,706 shikime
 • 0 shikues
 • 6
 • 6
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një prodhim i Stupcat Group dhe Gjirafa Video Në rolet kryesore: Vedat Bajrami, Osman Azemi, Mensur Safqiu Në rolet e tjera: Arbnesha Grabovci – Nixha, Afrim Krasniqi, Molikë Maxhuni, Muhamed Arifi, Blin Sylejmani, Florist Bajgora, Mikel Markaj, Agim Sylejmani, Artiola Gjata Regjia: Valter Lucaj Skenari: Milot Hoxha Çka nëse gjithçka do ndodhte ndryshe? Çka nëse Axha Sheqë do ishte dirigjent, Liki gangster dhe Teta Gjylja e lumtur në martesë me dikë tjetër?

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

36 komente


0/500