Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Stupcat Egjeli 2018 - Episodi 37
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Stupcat Egjeli 2018 - Episodi 37

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 30:47
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Stupcat Egjeli 2018 - Episodi 37

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 231,316 shikime
 • 231,316 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një prodhim i Stupcat Group dhe Gjirafa Video Në rolet kryesore: Vedat Bajrami, Osman Azemi, Mensur Safqiu Në rolet e tjera: Muhamed Arifi, Molikë Maxhuni, Afrim Krasniqi, Xhejlane Tërbunja, Vedat Haxhiislami, Daniela Markaj, Petrit Bylykbashi, Labinot Idërdemaj Regjia: Valter Lucaj Skenari: Milot Hoxha Sheqa pa kujtesë është shndërruar në tjetër njeri. Gjyla është tepër e shqetësuar për të, por mendon edhe për karrierën e saj muzikore. Romanca mes Sevdijës dhe Ilazit merr një kthesë interesante. Mësuesi është ende i fiksuar pas Lenditës, e cila është ende e fiksuar me Likin, ndërsa Liki ka takuar përsëri Majlinden.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

8 komente