Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Stupcat Egjeli 2018 - Episodi 51
Stupcat Egjeli 2018 - Episodi 51

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 29:43
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Stupcat Egjeli 2018 - Episodi 51

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 317,719 shikime
 • 0 shikues
 • 3
 • 3
 • Shpërndaje

Për videon

Një bashkëprodhim i Stupcat Group & GjirafaVideo Në rolet kryesore: Vedat Bajrami, Osman Azemi, Mensur Safqiu Mysafir special: Lum Berisha (Lumi B) Në rolet e tjera: Muhamed Arifi, Molikë Maxhuni, Xhejlane Tërbunja, Afrim Krasniqi, Rina Krasniqi, Gani Rrahmani, Lulzim Bucolli, Mevlyd Osmani, Enver Konushefci. Regjia: Valter Lucaj Skenari: Milot Hoxha

Kategoritë


16 komente


0/500