Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Stupcat Egjeli 2018 - Episodi 69
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Stupcat Egjeli 2018 - Episodi 69

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 27:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë
Temaj

049678001

Lokacioni dhe kontakti

Stupcat Egjeli 2018 - Episodi 69

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 204,136 shikime
 • 204,136 shikime
 • 0 shikues
 • 5
 • 5
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Seriali "Egjeli" sezoni i III prodhim i GjirafaStudios

Në rolet kryesore: Vedat Bajrami, Osman Azemi, Mensur Safqiu

Në rolet e tjera: Molikë Maxhuni, Afrim Krasniqi, Gani Rrahmani, Milot Hoxha, Mevlyd Osmani, Afrim Ismaili, Bekim Shllaku, Enver Kunshevci.

Regjia: Valter Lucaj
Skenari: Milot Hoxha

Kategoritë


16 komente