Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Stupcat Egjeli 2019 - Episodi 76
Stupcat Egjeli 2019 - Episodi 76

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 30:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Stupcat Egjeli 2019 - Episodi 76

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 276,483 shikime
 • 276,483 shikime
 • 0 shikues
 • 9
 • 9
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Seriali "Egjeli" sezoni i III prodhim i GjirafaStudios

Në rolet kryesore: Vedat Bajrami, Osman Azemi, Mensur Safqiu

Në rolet e tjera: Muhamed Arifi, Afrim Krasniqi, Gani Rrahmani.
Regjia: Valter Lucaj
Skenari: Milot Hoxha

Kategoritë


16 komente


0/500