Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Stupcat Egjeli 2019 - Episodi 78
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Stupcat Egjeli 2019 - Episodi 78

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 38:38
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë
Po doni me shku n'deti?

DOSTAT N'TROJE

Shiko tani!

Stupcat Egjeli 2019 - Episodi 78

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 260,622 shikime
 • 260,622 shikime
 • 0 shikues
 • 5
 • 5
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Seriali "Egjeli" sezoni i III prodhim i GjirafaStudios

Në rolet kryesore: Vedat Bajrami, Osman Azemi, Mensur Safqiu

Në rolet e tjera: Muhamed Arifi, Afrim Krasniqi, Gani Rrahmani.
Regjia: Valter Lucaj
Skenari: Milot Hoxha

Kategoritë


21 komente