Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Stupcat Egjeli 2016 - Episodi 9
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Stupcat Egjeli 2016 - Episodi 9

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 38:48
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Stupcat Egjeli 2016 - Episodi 9

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 34,949 shikime
 • 34,949 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në rolet kryesore: Vedat Bajrami, Osman Azemi, Mensur Safqiu

Skenari: Anton Ndrecaj & Stupcat Group

Regjia: Valter Lucaj

Kategoritë


2 komente