Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Stupcat Skeçe 2019 - Ekzorcisti
Stupcat Skeçe 2019 - Ekzorcisti

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 13:24
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Stupcat Skeçe 2019 - Ekzorcisti

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 413,772 shikime
 • 413,772 shikime
 • 0 shikues
 • 17
 • 17
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Prodhim i GjirafaStudios

Në role: Vedat Bajrami, Osman Azemi, Mensur Safqiu

Regjia: Genc Berisha
Skenari: Stupcat Group
Drejtor i Fotografisë: Burim Tufa

Kategoritë


26 komente


0/500