Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Stupcat Skeçe 2019 - Femna e Kinës
Stupcat Skeçe 2019 - Femna e Kinës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 13:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë
Blej shtëpi në

Bernica Park

Kliko këtu

Stupcat Skeçe 2019 - Femna e Kinës

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 379,186 shikime
 • 379,186 shikime
 • 0 shikues
 • 26
 • 26
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Prodhim i GjirafaStudios

Në role: Vedat Bajrami, Osman Azemi, Mensur Safqiu

Mysafire Speciale: Blerona Zeqiri

Regjia: Genc Berisha
Skenari: Stupcat Group
Drejtor i Fotografisë: Burim Tufa

Kategoritë


14 komente


0/500