Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Stupcat - Skeçe 2019

36 episode | 13,750,603 shikime

Rikthehen Stupcat me super skeçe, duke trajtuar me humor dhe ironi fenomene të ndryshme të shoqërisë sonë. 

Vetëm në GjirafaVideo.

Shfaq më shumë

Prodhim i GjirafaStudios

Alternate Text